aranzacja mieszkan dwupoziomowych

aranzacja mieszkan dwupoziomowych

Jak zatrudnić dobrego edytora

Dużym błędem siebie opublikowane autorzy zrobić to próbować zaoszczędzić pieniądze, wykonując redakcja i korekta siebie. No Autor powinien polegać na własnej edycji lub, że jego siostrzenica, Kolegium angielsko-dur. Wynajęcie profesjonalnego z edycji doświadczenie i korekta jest konieczna przed publikacją książki.zapraszamy na naszą stronę internetową Bez pomocy dobrego edytora, autor ryzykuje jego książka jest wypełniona literówek i błędów gramatycznych, a także działki lub treści, które mogą dezorientować kwestii czytelnika, ale które autor nie zdawał sobie sprawy, istniał. W skrócie, edycja nie jest to miejsce, aby spróbować, aby zaoszczędzić pieniądze.

Rozejrzeć się dzianiny drukowane w poszukiwaniu edytora. Tak, chcesz dobrą cenę, ale cena może nie są bezpośrednio skorelowane z umiejętności edytora. Znajdź edytor, którego redakcja i praca osobisty styl dla Ciebie i Twojego budżetu.

Dużo redaktorzy wywiesili swoje półpasiec, niektóre bez poświadczeń edycyjnych. Jeśli masz pisarz przyjaciół, poprosić o sugestie, czy mieli dobre relacje z redaktorami, będą zadowoleni dać skierowania. Zapraszam do rozważenia kilku różnych edytorów. Jest dobrze, aby się ich przesłuchanie do ciebie.

Przesłuchanie? Tak, w tym sensie, że wysyłanie do potencjalnych redaktorów dział lub kilka stron rękopisu i poprosić ich, aby nadać mu zmienił próbki. Większość edytorów zgodzi się spędzić godzinę lub edytować kilka stron dla Ciebie, dzięki czemu można zobaczyć, co ich zdaniem książka potrzebuje. Wtedy będziesz w stanie powiedzieć, czy będą szanować swój styl podejmowania książka brzmi lepiej, a jednocześnie czyni go wydawać książki.

Nigdy nie zatrudnić redaktora podstawie ceny sam. Niektórzy redaktorzy stwierdzają prostą płaską stawkę, takich jak: ". Zaklinam 2000 $ edytować książkę" Nie musi być podstawą w tej cenie, zarówno być fair w stosunku do autora i redakcji.
http://znizkinaoc.com
- autor artykułu