aranzacja mieszkan dwupokojowych

Jak zostać Songwriter

Kluczowym zadaniem songwriter jest napisać piosenkę. Nie wykonywać utwór. Nie nagrać piosenkę. Nie promować piosenkę. Nie sprzedawać piosenkę. Ale napisać piosenkę.

Twój podstawową umiejętnością jako kompozytor jest, aby wybrać odpowiednie notatki i odpowiednie akordy iść z odpowiednich słów i prawej tytuł utworu i zapisać je w piosence.

Napisać piosenkę dla kogo?

Po pierwsze dla słuchacza końcowego. Osoba, która rzeczywiście emocjonalnie i finansowo kupić piosenkę, albo poprzez zakup płyty CD lub zapis lub zakup koncertu piosenki.

Po drugie, dla wytwórni płytowej, który będzie włączyć piosenkę do produktu (jak zapis lub CD), które mogą być dostarczane do użytkownika końcowego za pośrednictwem radia lub sklepach.

Po trzecie, dla programistów radiowych, którzy decydują co ich słuchacze będą słuchać.

Po czwarte, dla wykonawcy utworu, który ma zapewnić wydajność, że wytwórnia będzie chciał uchwycić i stacja radiowa będzie chciał grać.

Teraz można argumentować za więcej osób należy dodać do tej listy lub w tym wykazie, który zostanie zreorganizowany. Ale przede wszystkim są to ludzie, dla których pisze nagrywania songwriter.

Więc teraz wiesz, kto pisać do, jak zostać autorem tekstów dla tych słuchaczy, jest kluczową kwestią.

ubezpieczenie oc dla młodego kierowcy

Jakie kluczowe umiejętności potrzebujesz, aby stać się autorem tekstów?

Jako kompozytor trzeba wiedzieć, jak pisać teksty, jak napisać melodię, jak pisać akordów i jak napisać piosenkę jako blachy ołowianej. Jako właściciel utworu i sprzedawcy muszą również wiedzieć, jak wybrać piosenkę demo i jak nagrać przekonujące demo.

Innymi słowy, jako songwriter, jesteś lyric pisarz, autor melodii, pisarz akord i ołów pisarz blachy. Oznacza to, że powinna być traktowana jako songwriter, należy napisać w tych czterech wymiarów.

Można być solowa kompozytorka jak Billy Joel i Boba Dylana zrobić wszystkie cztery rzeczy samemu.
http://www.metalware.pl/produkcja-seryjna
- autor artykułu